З початком оздоровчої кампанія у районі працівники районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді проводять різноманітні заходи щодо формування у дітей здорового способу життя: лекторії, виховні години, бесіди.

Так, фахівцем із соціальної роботи ІІ категорії районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Юрієм Кісілем на території Йосипівської сільської ради  проводяться виховні  заходи серед дітей по здоровому способу життя, конкурси малюнку на асфальті з використанням роздаткового матеріалу, виготовленого власноруч.

Метою виховних заходів є стимулювання дітей до здорового способу життя, дбайливого ставлення до власного життя, здоров`я та стимулювання бажання дбати про нього. Діти, також, активно беруть участь у рухових іграх.