Керівник апарату райдержадміністрації Ольга Семехова 15 червня 2017 року провела засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в районі Дня молоді. В ході засідання члени оргкомітету детально обговорили ряд заходів, що відбудуться з 22 по 30 червня 2017 року.

Розпочнеться цикл заходів 22 червня 2017 року спортивними змаганнями з волейболу. В неділю, 25 червня 2017 року в райцентрі відбудеться концерт, розважальна програма та дискотека. Урочистості з нагоди трьох свят – Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді, які передбачають нагородження кращих представників з різних галузей районними відзнаками, відбудеться у вівторок, 27 червня 2017 року. А завершиться цикл заходів для молоді спортивним святом – змаганнями в форматі «Веселих стартів», яке відбудеться 30 червня 2017 року в спортивному залі дитячої музичної школи смт Петрового.

За результатами обговорення учасники оргкомітету отримали доручення.