Праця медиків є однією із найбільш благородних та жертовних. Недаремно їх називають хранителями життя, адже вони  першими приходять на допомогу у найскрутніші хвилини і допомагають боротися за найцінніший скарб – здоров’я та життя. У руках медиків  щодня опиняються сотні людських доль, які залежать не тільки від  рівня кваліфікації і призначеного лікування, але й від психологічної підтримки і проявленого милосердя.

Cьогодні, 16 червня, у сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Лікарів, фельдшерів, медсестер, санітарів, ветеранів та всіх, хто працює у медичній галузі району з нагоди професійного свята привітали голова райдержадміністрації Сергій Завалій та  голова районної ради Тамара Сакара.

У своєму вітальному слові Сергій Завалій   зазначив, що медичні працівники щоденно виконують нелегку і почесну місію: дбають про найдорожче – життя і здоров’я населення, повсякчас демонструючи нам приклади самовідданості, витримки, уміння корисною порадою, лагідним словом воскресити віру та надію в людських душах.

- Висловлюємо вам безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров’я і радість. Нехай сторицею повертається до вас добро та увага, даровані людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та вашим родинам,  - зазначив Сергій Володимирович.

З побажаннями пошани за самовіддану працю та тяжку роботу, міцного здоров’я, матеріальних статків, взаємопорозуміння в трудових колективах, поваги від вдячних пацієнтів до вітальних слів приєдналися голова районної ради Тамара Сакара, головний лікар ЦРЛ Микола Яновський , головний лікар  центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадій Кім.

В ході урочистих заходів кращих працівників системи охорони здоров’я району  за  вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, високий професіоналізм та з нагоди Дня медичного працівника        було нагороджено Почесною грамотою Петрівської районної ради і Петрівської районної державної адміністрації. Серед них: Горчеєв В.М., Зінов”єв О.Б., Зелінська В.І., Кирилович Н.О., Корінь О.В., Лавріненко Т.І., Назарова В.О., Овдій О.М., Окулова Л.В., Пермінова  О.О., Семенчик Г.Г., Трещоткін М.О., Шостак В.І., Янишина Н.М. Почесною грамотою Петрівської районної ради було відзначено  Бикову Н.М., Гринюк Л.Г., Ковтун Н.Ф., Неклесу В.Ф., Соколову Л.М.

Святкову атмосферу створили музичні привітання від працівників культури та аматорів сцени.