На І оздоровчу зміну з 15 червня по 05 липня 2017 року до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Жовтень" (с.Бірки Олександрівського району Кіровоградської області) управлінням соціального захисту населення РДА направлено 50 дітей пільгової категорій.

Дитячий оздоровчий табір розташований в мальовничій місцевості - в сосновому бору з надзвичайно чистим лісовим повітрям, поблизу розташований красивий став з проточною водою і добре обладнаним піщаним пляжем - улюбленим місцем відпочинку дітей.

Для занять спортом і активним руховим діяльності дітей в "Жовтні» обладнані численні ігрові та спортивні майданчики, тут і справжнє поле для гри в футбол та волейбол, багато різних турнікетів і спортивних снарядів.Крім того, при таборі діють численні гуртки, де діти мають можливість цікаво проводити своє дозвілля, зокрема, малюють, займаються ліпленням, рукоділлям і вишиванням, і все це, за активної участі вожатих - студентів. А ввечері на малюків чекають різноманітні конкурси, і, як правило, дискотека.

Літній відпочинок в "Жовтні" проходить дуже цікаво. Про це свідчить той факт, що більшість юних відпочивальників, які тут побували хоч раз, виявляють бажання наступного літа відпочивати саме тут. Є серед школярів навіть "старожили", які проводять саме тут літні канікули кілька років поспіль.

З Петрівського району до "Жовтня" поїхали діти пільгових категорій:

9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

6 дітей, осіб, визнаних учасниками бойових дій

1 дитина-інвалід.

23 дитини з багатодітних та малозабезпечених сімей;

3 відмінника навчання, талановитих та обдарованих дітей;

5 дітей, які знаходиться на диспансерному обліку.

3 дітей працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.