Заплановані заходи в рамках відзначення Дня молоді

22.06.2017 року:

- о 11.00 в спортзалі ДЮСШ «Олімп» відбудеться районний турнір з волейболу на Кубок голови Петрівської районної державної адміністрації та голови Петрівської районної ради.

Переможець матиме право на товариську зустріч з командою «Азимут-Петрове», яка представляє район на Чемпіонаті України у ІІ лізі.

25.06.2017 року:

- о 19.00 в парку відпочинку селища Петрове відбудеться концертно-ігрова програма «Барви молоді та літа»;

- по закінченню, о 21.00 виступ гурту з м.Кривий Ріг «Місячне сяйво»;

- 22.00 – на фасаді біля кінотеатру «Інгулець» відбудеться дискотека для молоді та «пінна вечірка».

Переможців в ігрових конкурсах чекають гарні призи, працюватиме виїзна торгівля.

27.06.2017 року:

- о 10.00 урочистості в районному Будинку культури з нагоди Дня державної служби, Дня молоді та Дня Конституції України, нагородження кращих працівників різних галузей районними відзнаками;

30.06.2017 року:

- о 13.00 в спортивному залі ДЮСШ «Олімп» районна спартакіада "Спорт здоров’я й молодість дає" за участь команд установ, організацій та територіальних громад.

Організатори заходу – Петрівська РДА,

Петрівська районна рада