Про відзначення важливих державних свят в районі йшлося сьогодні на засіданні оргкомітету, яке відбулося  під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Панети.

Учасники засідання обговорили план заходів що святкування Дня Державного Прапора та Дня незалежності України, розглянули ряд організаційних питань, що стосуються забезпечення виконання вищезазначених заходів, та визначили відповідальних виконавців.

23 серпня до Дня Державного Прапору України на площі біля приміщення райдержадміністрації та районної ради відбудеться урочисте традиційне підняття Державного Прапору України за участі керівництва району, військовослужбовців, громадськості. Початок заходу о 9 годині. Хвилиною мовчання буде  вшановано пам’ять загиблих борців за державу, її незалежність, цілісність, відбудуться покладання квітів до пам’ятних місць, дошок загиблим воїнам АТО.

24 серпня традиційно розпочнеться із молебню в імя процвітання України, який пройде у Свято-Покровській церкві селища Петрового. Потім відбудеться вже традиційна у нашому районі Хода вишиванок та самі урочистості , які будуть включати в себе вітання, нагородження з нагоди свята та відкриття Дошки пошани.

Кожен учасник свята знайде щось цікаве для себе. Адже цього дня буде проведено чимало різноманітних заходів  - спортивні та дитячі розваги, виставка виробів декоративно прикладного  та ужиткового мистецтва,  святковий концерт за участю артистів обласної філармонії, cвяткова лотерея, діти  безкоштовно ласуватимуть морозивом, працюватиме виїзна торгівля. А з 18-ї години усі бажаючі візьмуть участь у святковій розважальній  програмі для молоді  з лазерним шоу та за участю ді-джеїв.

Було наголошено, що сьогоднішнє засідання має на меті орієнтовно визначити, як практично буде реалізовано план заходів прийдешніх державних свят. В подальшому даний план буде доповнено та при необхідності змінено, однак зазначено, що у будь якому випадку урочистості з нагоди Дня Незалежності України на території району відбудуться у тематиці прославлення нашої держави, її символів, традицій.