У районному військкоматі 11 серпня 2017 року пройшли заняття з начальниками ВОС та сільськими , селищними головами, яке провів тимчасово виконуючий обов’язки районного військового комісара Олег Откидач. В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату РДА Олег Гіюк.

Учасники занять розглянули наступні питання:

- перевірка стану військового обліку військовозобов’язаних на території району;

- призов до ЗСУ в серпні – жовтні 2017 року;

- вивчення постанови Кабінету Міністрів України № 921 від 07.12.2016 року .

Олег Вікторович звернув увагу присутніх, що найближчим часом буде здійснено перевірку стану військового обліку  на території району представниками Міністерства оборони України. Тож слід уважно переглянути справи  та забезпечити у належному стані оформлення  документації у відповідності до нормативних документів.

Також були детально інші питання порядку денного занять.