Незабаром Україна відзначатиме головне державне свято – День Незалежності та День Державного Прапора України. Аби його святкування в нашому районі відбулося гідно та організовано, підготовку до цього дня розпочато заздалегідь.

Основні етапи підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету, який відбувся сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Панети.

Метою проведення даного засідання було скоординувати дії відповідальних за святкування найголовнішого свята держави, до деталей уточнити готовність проведення районного заходу на належному рівні.

Присутні покроково зупинилися на кожному пункті плану заходів з підготовки та відзначення в районі 26-ї річниці Незалежності України, затвердженого відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації та голови районної ради. Основні питання, що обговорювалися, стосувались проведення культурно-мистецьких заходів, спортивних змагань, благоустрою населених пунктів району, а також підготовки інших заходів, які заплановано провести під час відзначення Дня Незалежності.

Також на засіданні оргкомітету погодили пропозиції до урочистої церемонії підняття синьо-жовтого стягу з нагоди Дня Державного Прапора України.

Загалом, цього року основна увага при підготовці святкових заходів, спрямовуватиметься на пропагування національних та духовних цінностей, укріплення патріотичних настроїв, виховання шанобливого ставлення до творців історії незалежної України та героїв сьогодення.

«Сподіваюся, що усі свідомі громадяни вийдуть у вишиванках, щоб засвідчити, що українська нація сильна, вільна, патріотично налаштована і нездоланна! День Незалежності і День Державного Прапора – найбільші свята нашої держави, і відзначити їх хотілося б якнайкраще", – наголосила Тетяна Панета.