04 жовтня 2017 року в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета провела засідання комісії щодо прийняття рішення про надання одноразової матеріальної допомоги особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим громадянам.

Директор територіального центру Інна Лук'янова повідомила членів комісії про те, що до територіального центру звернулись 9 громадян літнього віку з проханням надати грошову допомогу на лікування.

З початку проведення в районі Всеукраїнської благодійної акції на спеціальний рахунок територіального центру надійшли кошти від таких підприємств, як агрофірма «Фортуна», ФГ «Малина», ПП «Галуган», філія «Петрівський райавтодор» та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході обговорення комісією прийнято рішення надати одноразову грошову допомогу на лікування усім дев'ятьом громадянам  за рахунок залучених благодійних коштів в загальній сумі 3290,00 грн.