5 жовтня 2017 року Петрівський територіальний центр радо зустрічав «студентів» Університету третього віку, які після літніх канікул знову готові поринути в нові знання, нові знайомства та радісне спілкування.

З вітальним словом до присутніх звернулась директор територіального центру Інна Лук’янова, яка привітала слухачів з початком нового навчального року та ознайомила про відкриття в Університеті третього віку у 2017-2018 навчальному році 2 факультетів:

- здорового способу життя – це будуть лекції, бесіди, зустрічі з медичними працівниками з питань збереження здоров’я, профілактики захворювань і оздоровлення організму та практичні заняття у спортивній залі з тренером;

- декоративно-ужиткового мистецтва – це теоретичні та практичні заняття з різних видів прикладного мистецтва, таких як виготовлення оберегів, картин з круп, оволодіння мистецтвом орігамі та Петриківського розпису для початківців

Надалі слово для привітання мали незмінні гості, які завжди піклуються про слухачів Університету третього віку – голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара, які, звернувшись до слухачів, висловили слова вдячності за їх життєвий оптимізм і бажання досягати нових вершин, привітали «студентів» з початком нового навчального року та побажали міцного здоров’я, творчого натхнення та успіхів у навчанні.

У відповідь на привітання до керівників району звернулись слухачі Університету третього віку Чирва Микола Олексійович та Ященко Любов Миколаївна, які подякували їм за злагоджену роботу по благоустрою району. Також традиційно мав слово викладач-волонтер Університету Сердюк Іван Васильович, який привітав усіх зі святом та зачитав свої вірші.

Свято супроводжувалось піснями та гуморесками у виконанні учнів Петрівського НВО Наталії Шуть, Максима Буркацького, Івана Динди та Катерини Мовчан.

Наприкінці свята на порозі терцентру було розбито тарілку на щастя та кожному слухачеві було вручено часточку посудини задля того, щоб на випускному вечорі її зібрати, як символ єдності колективу.

Завершилось святкування колективним фото та чаюванням в колі нового дружнього колективу.