Минулої суботи, 07 жовтня 2017 року, на Петрівщині відбулася знаменна спортивна подія - Петрівському району вперше за багато років випала честь приймати фінальну частину обласних спортивних ігор серед кращих спортсменів збірних команд районів та працівників галузей агропромислового комплексу.

Учасників обласних сільських спортивних ігор гостинно приймала Петрівщина. Змагання проходили на базі спортивного комплексу ПСП «Зарічне» в селі Новий Стародуб.

Почесними гостями заходу були голова Петрівської райдержадміністрації Сергій Завалій, голова Петрівської районної ради Тамара Сакара, перший заступник голови Петрівської райдержадміністрації Тетяна Панета, голова Кіровоградської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Юрій Махно, голова Петрівської районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Сергій Жуган, голова приватного сільськогосподарського підприємства «Зарічне» Андрій Давидовський.

Загалом участь у змаганнях взяли представники 8 районів - Онуфріївського, Новгородківського, Новоархангельського, Олександрійського, Петрівського, Олександрівського, Знам"янського і Кіровоградського. Спортсмени змагалися за першість у волейболі, арм-спорті, перетягуванні канату, а також у змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

Вітаючи учасників змагань, Сергій Завалій зазначив, що розвиток фізичної культури та спорту є одним з важливих напрямків роботи органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Велику підтримку владі в цьому напрямку надають сільгосптоваровиробники.

- Ми хочемо, щоб наші діти і молодь були здорові і духовно, і фізично. Спорт все більш стає частиною життя петрівчан і ми всіляко сприяємо цьому: в районі капітально ремонтуються і відновлюють роботу спортивні зали, встановлюються вуличні тренажери, будуються стадіони. І сьогоднішні змагання покликані популяризувати здоровий спосіб життя, виховувати чемпіонів та просто зібрати якомога більше сільського населення аби залучити їх до спорту. Я бажаю спортсменам зіграти без травм, зберігати чесність та спортивні принципи, але це є боротьба, тому нехай переможе сильніший, - підсумував Сергій Завалій.

Після параду та художніх номерів у виконанні учнів та вчителів Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів та вчителя Петрівського НВО Юлії Шевченко було дано старт спортивним баталіям.

Змагання були цікавими та видовищними. І спортсмени, і глядачі мали змогу отримати неперевершені враження під час командних єдиноборств. Найбільш емоційними традиційно були змагання з волейболу, армспорту. У фіналі змагань команди-учасниці помірялися силами у перетягуванні канату.

У всіх видах спорту кожна із команд активно проявила вправність та майстерність.

Тож, у загальнокомандному заліку команда спортсменів Петрівського району виборола ІІІ місце, ІІ місце посіла команда Кіровоградського району, а переможцями стали спортсмени Олександрівського району.

За видами Петрівський район має такі місця:

• волейбол – І місце;
  • арм-спорт – І місце;
  • перетягування канату – 4 місце;
  • «Тато, мама, я – спортивна сім’я» - 5 місце.

Переможців та учасників сільських спортивних ігор нагороджено грамотами, кубками та медалями.

Спортсменів команд-учасниць та їхніх вболівальників, за сприянням Новостародубської сільскої ради, безкоштовно пригощали «польовою кашею» та гарячим чаєм, було організовано роботу виїзної торгівлі.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність за підготовку і проведення змагань голові Петрівської райдержадміністрації Сергію Завалію, голові Петрівської районної ради Тамарі Сакарі, голові приватного сільськогосподарського підприємства «Зарічне» Андрію Давидовському, Новостародубському сільському голові Віктору Заїці, директору Новостародубського будинку культури Тетяні Максимовій, а також учнівському та педагогічному колективу Новостародубської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Більше фото в фотогалереї http://petrovo.kr-admin.gov.ua/fotogalereya.html