7 жовтня  2017 року в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кропивницького відбулося Х свято духовного співу "Молюсь за тебе, Україно".

Мета проведення культурно-мистецького заходу – утвердження християнських цінностей культури і моралі українського народу, розвиток та примноження традицій духовного співу краю, популяризація кращих надбань духовної скарбниці хорового мистецтва, підвищення рівня виконавської майстерності, створення нових хорових колективів, духовне збагачення молодого покоління.

Свято має свої традиції. Його проведення відбувається напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці. Традиційним є покладання квітів на подвір’ї храму до пам’ятного знаку на честь двотисячоліття Різдва Христового та могили архієпископа Кіровоградського й Олександрійського Василія.

За традицією в рамках свята відбулася презентація виставки  «Торжество благодаті, сумління, таланту» декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Цього року понад 40 народних умільців обласного творчого об’єднання «Дивосвіт» представлять на виставці більше 100 робіт духовної тематики, серед яких вишиті ікони, рушники, твори живопису. Від нашого району взяла участь майстриня із села Червоноконстянтинівки  Галина Білець.

Участь у святі взяли вокально-хорові колективи клубних закладів області, культурно-мистецьких навчальних закладів, православні церковні хори, а також колективів з інших областей України. У їх виконанні прозвучали кращі твори з духовної скарбниці хорового мистецтва.

Петрівський район представляв вокальний ансамбль духовного співу районного Будинку культури (керівник Тамара Орлова) на чолі з благочинним Петрівського району, настоятелем Свято-Покровської церкви, протоієреєм Дмитром Городецьким. Колектив виконав твори С.Зайцева «Херувимська піснь» та «Нині отпущаєші» і отримав  схвальну оцінку організаторів свята.

Всі учасники свята були нагороджені Дипломами та пам'ятними сувенірами.