Голова райдержадміністрації Сергій Завалій, голова районної ради Тамара Сакара сьогодні привітали військовослужбовців та службовців Петрівського районного військового комісаріату з Днем Збройних Сил України.

У своєму вітальному слові керівники району підкреслили: За останні роки Збройні Сили України пройшли непростий шлях реформування. Сьогодні можна з впевненістю стверджувати: маємо справжнє військо, здатне захистити нашу країну, цінності, притаманні будь-якому цивілізованому суспільству. Наші військовослужбовці сильні своїм духом, своєю любов’ю до України, відданістю військовій присязі. Ви частина Збройних Сил України. Та робота, яку ви проводите, слугує зміцненню обороноздатності нашої держави».

Сергій Володимирович і Тамара Вікторівна подякували колективу військкомату за щоденну сумлінну службу та вручили квіти і Подяку Петрівської районної державної адміністрації і Петрівської районної ради. Побажали всім міцного здоров’я, добра у родинах, миру та злагоди на всій українській землі.