З нагоди Дня Збройних сил України та з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння військово-патріотичного виховання учнівської молоді 6 грудня 2017 року відбувся районний конкурс «Козацькому роду нема переводу», присвячений Дню Захисника України.

На районне свято завітали почесні гості - голова Петрівської РДА Сергій Завалій та голова Петрівської районної ради Тамара Сакара.

Керівники району привітали присутніх з Днем Збройних Сил України та здійснили нагородження переможців спортивних змагань з шахів, шашок і кульової стрільби, проведених напередодні.

Команди майбутніх солдат, які прибули з семи загальноосвітніх шкіл району, оцінювало журі, до складу якого увійшли заступник військового комісара Петрівського районного військового комісаріату Віталій Гава, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк, учасник антитерористичної операції Олександр Хрокало, начальник відділу освіти РДА Наталія Гавриленко, директор комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти» Григорій Москалець та методист цієї установи Дмитро Суліма.

Юнаки завзято змагалися за такою конкурсною програмою׃ «Представлення команд», «Стрільба з пневматичної гвинтівки», «Вдягання протигазу на швидкість», «Згинання та розгинання рук в упорі лежачи», «Перетягування канату».

Присутні на святі здійснили цікаву подорож у дивовижний світ чоловічої сили і краси, кмітливості і майстерності. Усі переконалися, що захист України у майбутньому в надійних руках.

За підсумками змагань, за рішенням компетентного журі, Грамотами Петрівської районної державної адміністрації та Петрівського районного військового комісаріату та цінними подарунками нагороджені׃

1. Команда «Слава козацька» Новостародубської ЗШ I-III ступенів за зайняте I місце;
  2. Команда «Козак» Петрівського НВО за зайняте II місце;
  3. Команда «Залізні вовки» Іскрівської ЗШ I-III ступенів команда за зайняте III місце.

Всі інші команди – учасниці отримали дипломи Петрівської районної державної адміністрації та Петрівського районного військового комісаріату та призи у таких номінаціях:

- «Надія Батьківщини» - Петрівська ЗШ I-III ступенів (команда «Хутор»);

- «Майбутнє України» - Луганська ЗШ I-III ступенів (команда «Булава»);

- «Юні захисники Вітчизни» - Володимирівська ЗШ I-II ступенів (команда «Козаки»);

- «З Україною в серці» - Чечеліївська ЗШ I-III ступенів (команда «Сини України»).