В черговій двадцять першій  сесії Петрівської районної ради сьомого скликання, яка відбулася 21 грудня  2017 року, взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств.

На сесії розглянуті наступні питання:

1. Про звіт про діяльність голови районної ради та про здійснення державної регуляторної політики виконавчим апаратом районної ради за 2017 рік.

2. Про внесення змін та доповнень до бюджетної програми районного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2017 рік.

3. Про внесення змін та доповнень до районної програми «Оборона» на 2016 - 2020 роки.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №225  «Про районний бюджет на 2017 рік».

5. Про районний бюджет на 2018 рік.

6. Про програму економічного і соціального розвитку Петрівського району на 2018 рік

7. Про програму розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Петрівського району на 2018-2021 роки.

8. Про приймання-передачу спортивного обладнання та інвентаря з балансу КЗ ДЮСШ «Олімп» на баланс КУ «Петрівський РЦОЗО» .

9. Про затвердження районної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури та спорту на 2018 рік .

10. Про затвердження районної цільової програми «Молодь Петрівщини» на 2018-2020 роки.

11. Про районну програму «Діти Петрівщини» на 2018 рік.

12. Про затвердження районної цільової програми територіальної оборони Петрівського району на 2018 – 2019 роки.

13. Про затвердження районної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Петрівського району на 2018 рік.

14. Про затвердження районної комплексної соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей Петрівського району на 2018 - 2022 роки.

15. Про затвердження програми зайнятості населення Петрівського району на 2018 -2020 роки.

16. Про роботу комунальної установи «Петрівський районний центр із обслуговування закладів освіти».

17.Про затвердження фінансового плану Петрівського комбінату комунальних підприємств на 2018 рік.

18.Про звіт про результати роботи постійно діючої комісії Петрівської районної державної адміністрації з контролю за надходженнями податків і зборів до місцевих бюджетів.

19. Про виділення в окрему облікову одиницю частини нежитлового приміщення, що буде безоплатно передаватись у державну власність до сфери управління Пенсійного фонду України.

20. Про витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2018 рік.

21. Про план роботи Петрівської районної ради та план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

22. Про надання службового житла.

23. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка запроектована для продажу права оренди на території Богданівської сільської ради.

24. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту с. Червонокостянтинівської сільської ради Петрівського району.

25.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 32-1, яка надана в оренду ТОВ «Агрофірма «Маяк».

26.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 216, яка надана в оренду ТОВ «Агрофірма «Маяк» на території Новостародубської сільської ради.

27.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки № 32-2, яка надана в оренду ТОВ «Агрофірма «Маяк» на території Чечеліївської сільської ради.

28.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 8,0898 га, яка надана в оренду ТОВ «Малинівське» на території Малинівської сільської ради.

29.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку не витребуваної земельної ділянки загальною площею 7,2304 га ТОВ «Малинівське» на території Малинівської сільської ради.

30.Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки площею 8,5051 га, яка надана в оренду ТОВ «Малинівське» на території Малинівської сільської ради.

31. Різне.