Сьогодні у залі засідань красуня-ялинка святковими вогнями зустрічала дітей учасників АТО, переселенців, дітей з багатодітних сімей, дітей постраждалих від Чорнобильської АЕС. Всього таких ранків відбудеться 4, буде охоплено біля 250 дітей з усіх територіальних громад району.

Малечу вітали голова райдержадміністрації Сергій Завалій та його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара, заступник голови районної ради Антоніна Іванова.

- Нехай Новий 2018-й рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та перемоги у навчанні. Бажаємо, щоб Різдвяна зоря запалила у ваших серцях вогонь віри та любові, надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії, щоб у новому році здійснилися всі ваші мрії, щоб кожен відчув турботу й ласку дорослих, тепло і вірність друзів!  - сказав у вітальному слові голова РДА.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо вам успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у вашому житті та житті ваших близьких панують гармонія та вдача! Щастя вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань. З Новим Роком!

Діти водили навкруг ялинки хороводи, розповідали вірші та співали пісень Діду Морозу, танцювали із Снігуронькою, грали в ігри та брали участь у різноманітних конкурсах. За таку активність всі отримали від Діда Мороза новорічні подарунки.