Наближаються новорічно-різдвяні свята, на які чекають усі – дорослі і малеча, творчі люди і спортсмени. Адже спорт об’єднує - країни та континенти, області і райони. Він об’єднує покоління – усіх від дитинства до поважного віку. Тож, 26 грудня 2017 року, напередодні Нового 2018 року, відбулася зустріч керівництва із спортсменами району усіх поколінь, яку відкрила перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Панета. Тетяна Григорівна привітала присутніх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та представила почесних гостей – голову районної державної адміністрації Сергія Завалія та голову районної ради Тамару Сакару. На заході були присутні завідувач сектору молоді та спорту РДА Ірина Лугова, директор територіального центру соціального обслуговування Інна Лук’янова, голова Петрівської районної організації ветеранів Олег Гіюк, вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» зі своїми тренерами та слухачі Університету ІІІ віку.

Зі словами вітання до учасників заходу звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Завалій. Сергій Володимирович зазначив, що сьогодні велика увага приділяється розвитку спорту в районі – будують нові стадіони, ремонтуються спортивні зали та майданчики, оновлюється спортивне обладнання. Але зупинятися на досягнутому не варто, і надалі буде докладатися максимум зусиль, щоб спортсмени Петрівщини були найкращими, прославляли район і займалися фізичною культурою і спортом в гарних умовах. Керівник району привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим роком і побажав усім здійснення мрій, бажань, затишку у родинах та миру в країні.

До привітань також приєдналася голова районної ради Тамара Сакара.

З вітальним словом до присутніх звернувся також Олег Гіюк та за активну участь і співпрацю вручив грамоти обласної організації ветеранів директору територіального центру соціального обслуговування Інні Лук’яновій та члену районної організації Миколі Стрижаку.

Далі із спортивними здобутками і перемогами, позитивними змінами у сфері спорту, які відбулися у 2017 році присутніх ознайомила завідувач сектору молоді та спорту РДА Ірина Лугова. Вона насамперед відзначила, що першою знаменною подією став прекрасний подарунок від районного керівництва – новий, капітально відремонтований спортивний зал та оновлений інвентар у ньому – сучасні мобільні футбольні ворота, волейбольні стійки та сітка, мати, тенісний стіл з ракетками, важкоатлетичне обладнання, бігова доріжка, орбітрек, велотренажер та багато іншого. Сьогодні у спортивний залі щоденно проходять тренування – футзал та волейбол, в яких тренуються як вихованці ДЮСШ, так і дорослі, і ветерани спорту. Також, свою майстерність мають змогу тренувати любителі тенісу. Крім цього, кожного тижня у спортивному залі проходять спортивні заняття учасників університету третього віку. В спортивному залі сьогодні також проходять різноманітні районні спортивні заходи та змагання.

Також, у січні 2017 року було призначено молодого та перспективного директора ДЮСШ «Олімп» - Олександра Гусарєва, в якій також відбулося багато позитивних змін та подій. Зараз ми їх пригадаємо.

В ДЮСШ розвиваються 4 види спорту – футбол, гандбол, кульова стрільба та легка атлетика.

Вихованці відділення гандболу (теренери Кононенки Володимир Миколайович та Наталія Станіславівна) за рік приймали участь у Всеукраїнському турнірі "Зірочки сходу" в м. Кам’янське, Чемпіонаті України "Стрімкий м'яч", Всеукраїнському турнірі серед дівчат 2005-2007 р.н. м. Кривий Ріг. В усіх змаганнях наші юні спортсменки здобули призові місця, і надалі продовжують прославляти наш рідний край.

Вихованці відділення стрільби кульової (тренери Смілов Михайло  Миколайович та Андрусенко Максим Юрійович) за рік приймали участь в різноманітних турнірах, зокрема в Всеукраїнських змаганнях "Поліське Полювання. Золота куля" м. Чернігів, Чемпіонаті України (1999 р.н. та молодші) в м. Львів, Чемпіонаті України (1997 р.н. та молодші) в м. Вінниця, Кубку СК "Бункер" в м. Кривий Ріг, в Першості м. Кропивницький, де достойно представили нашу Петрівщину.  До речі, Семенко Дарія, 21 грудня 2017 року в Першості у м. Кропивницькому виконала норматив кандидата в майстри спорту, що є вперше за 25 років функціонування ДЮСШ «Олімп».

Вихованці відділення футболу (тренери Гусарєв Олександр Володимирович, Ткачук Євген Володимирович, Агафонов Олексій Володимирович та Залізняк Віталій Миколайович) за рік приймали участь в багатьох турнірах, зокрема в Кубку Співдружності, "Кубку Інгульця", Кубку До Дня Перемоги, Кубку з футболу в с. Вишневе, Кубку присвяченому 25-ій річниці ДЮСШ. Також діти вперше приймають участь у відкритому чемпіонаті міста Жовті Води по футзалу серед юнаків 2004-2006 року.

Також, гарною традицією цього року стали спільні змагання до районних свят та визначних дат з шашок, дартсу, кульової стрільби серед молоді та ветеранів, де ветерани мають можливість відточити свою майстерність, а молодь – набути досвіду, і навпаки.

Від імені вихованців ДЮСШ «Олімп» поділилися своїми здобутками і перемогами Ганзін Марина (гандбол), Семенко Дарія (кульова стрільба) та Залізняк Віталій (футбол), а від імені ветеранів спорту – Іваніца Єлизавета.

Не обійшлася зустріч і без подарунків. Тож, від керівництва району вихованці відділення кульової стрільби ДЮСШ «Олімп» отримали довгоочікувану сучасну зброю – 2 пістолети Hammerly AP та кулі до них, вихованці відділень гандболу та футболу – м’ячі, а ветерани – дартс. На завершення заходу всі учасники отримали від керівників району солодкі новорічно-різдвяні подарунки.

Організатори заходу висловлюють щиру вдячність районному керівництву, підприємцям та сільгоспвиробникам, зокрема керівнику ТОВ АФ «Фортуна» за допомогу у придбанні сучасної зброї для вихованців ДЮСШ «Олімп».