Шановні петрівчани!

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що зимові свята подарують нам те, чого найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги, на мир і злагоду в нашій країні.

Для кожного кроку, що наближає нас до поставлених цілей, необхідні не надії на диво, а виважені рішення, наполегливість, впевненість і спільна щоденна робота. Пам’ятаймо, що добрі справи не завжди даються легко! Тому спільно будемо віддавати всі сили, розум і серце, щоб зробити в кожному куточку нашої Петрівщини життя таким, про яке мріють люди і якого вони гідні.

Я впевнений: такі сподівання реальні. Все збудеться, якщо згуртуємося спільною думкою та спільною метою і підемо далі шляхом розвитку і консолідації.

Бажаю всім, щоб у 2018 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік прийдешній.

Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова районної державної адміністрації  Сергій Завалій