Святковий настрій сприяє швидшому одужанню

Вже стало традицією в період новорічно-різдвяних свят відвідувати пацієнтів дитячого відділення Петрівської ЦРЛ аби підтримати, подарувати гарний настрій та солодкі дарунки.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та його перший заступник Тетяна Панета, голова районної ради Тамара Сакара привітали малюків, їхніх мам та медичний персонал відділення зі святами, подарували солодкі дарунки та побажали малечі скоріше одужати.

• Діти мають знати – які б не склалися обставини, про них піклуються, – зауважив Сергій Завалій. – Сьогодні найголовніше те, що усі вони перебувають в комфортних умовах, їм надають лікарські послуги висококваліфіковані медичні працівники. Та, які б гарні умови тут не були, а на свято усі вони мріють про казку. Тож, цю казку ми їм сьогодні й даруємо.”

Сергій Завалій, Тамара Сакара, Тетяна Панета побажали дітям здійснення мрій, міцного здоров’я, усмішок і щасливого дитинства.

Разом із головним лікарем закладу Миколою Яновським і завідувачем відділенням Оленою Комлик керівники району оглянули, як виглядає наразі щойно відремонтоване відділення. Тут залишилися дрібні ремонтні роботи, будівельники підрядної організації працюють, можливо, не так швидко, як хотілося б, але якісно.

Лікарняні палати оформлені в різному кольорі, звертають на себе увагу оригінальні дизайнерські малюнки, покликані дарувати гарний настрій та відчуття домашнього затишку.

- Справді, комфортні умови, уважність персоналу допомагає долати діткам страх перед лікарями та й емоційний затишок і психологічний стан маленьких пацієнтів неабияк впливає на швидкість лікувального процесу - зазначила Олена Олександрівна.

Мами, що перебувають з дітьми на лікуванні стаціонарного відділення теж відзначили сучасні, гарні й комфортні умови та дякували керівництву за турботу.

Керівники району побували у пологовому відділенні Петрівської ЦРЛ, привітали породіллю з новонародженою донечкою та побажали їм всіляких гараздів.

Також, оглянули, як проходять ремонтні роботи в харчоблоці, інфекційному та терапевтичному відділеннях.

Новорічні сюрпризи для малечі с.Іванівки

Напередодні Різдва Христового, 4 січня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації, депутат Петрівської районної ради Тетяна Панета відвідала дітлахів Іванівського дошкільного навчального закладу, привітала з новорічними святами та вручила їм солодкі дарунки.

Вони ж у свою чергу продемонстрували свої вміння декламувати вірші та співати пісні. В обмін на цукерки - обіцяли бути слухняними, щоб наступного року отримати не менше подарунків.

• В душі кожної дитини має бути свято. Бачити дітей усміхненими і щасливими - це найбільша радість для дорослих – зазначила Тетяна Григорівна.
  • А ще дорослі роблять все можливе, аби створити необхідні умови для перебування дітей в дошкільному навчальному закладі, їхнього навчання і виховання. Іванівська сільська рада піклується про садочок, тут минулого року було замінено дах та віконні прорізи. Напередодні новорічних свят придбали гарні покривальця для ліжечок у спальній кімнаті.