Цифрові технології стрімко розвивалися протягом двох останніх десятиліть, що викликало великий ажіотаж з приводу можливостей, які відкриває «епоха цифрових технологій».

Не оминає «цифрова епоха» і організації та установи нашого району, адже в кожному офісі чи кабінеті є комп’ютер чи інша смарт - техніка.

До речі, не стоїть осторонь процесу «комп’ютеризації» і радіо «Голос Петрівщини».

Районне радіо має декілька потужних комп’ютерів, обладнання для звукозапису високої якості, канало-формуюче та антенно-фідерне обладнання, щоб кожен житель району почув: «Говорить Петрове, ваші приймачі на хвилі 105,5».

Редакція радіо придбала супутникову антену для більш якісного прийому сигналу Українського радіо який розповсюджується з супутника  Amos 3 (4W), для подальшого розповсюдження по району вже на хвилі 105,5 МГц аналогового сигналу.

Супутникове обладнання вже приєднано до канало-формуючої апаратури редакції, відтепер жителі району матимуть змогу чути не тільки якісний сигнал власного інформаційного продукту, а також і якісний сигнал Українського суспільного мовника.

Головним завданням редакції на 2018 рік є обладнання студії запису. Це дасть можливість покращити якість запису власних передач, урізноманітнити тематично-жанрове наповнення, організовувати інтерактивні програми («З перших вуст», «Дискусійна студія», «Про це говорять», круглі столи). Плануємо, також, робити записи аматорських колективів району, з метою популяризації їх творчості, пропаганди української народної пісні та народних традицій.

Нагадуємо, що передачі радіо «Голос Петрівщини» можна слухати на хвилі 105.5 FM з понеділка по п’ятницю, ранкові о 7.00 та 9.10, денна передача о 14.00.

Радіо «Голос Петрівщини» - офіційний мовник району.