Такими словами до зали засідань районної ради  дружною галасливою юрбою завітали щедрувальники  Центру дитячо-юнацької творчості, колективи районної організації ветеранів України та Іскрівської громади,  щоб привітати працівників райдержадміністрації та районної ради  з Щедрим вечором або Маланкою, святом яке традиційно відзначають напередодні Старого Нового року.

Театралізоване святкове дійство проходило за всім відомими українськими традиціями. Щедрувальники вітали усіх присутніх із Різдвяними святами і створили атмосферу автентичного свята із колядками, танцями, віншуваннями.

Під спів новорічних щедрівок весела ватага щедрувальників в яскравих обрядових костюмах і масках на чолі з Маланкою та її свитою з побажаннями щастя, добра, Божого благословення завітала з символічною восьмикутною зорею-провісницею і з Козою, що є символом добробуту та родючості, побажали господарям Щедрого вечора, доброго здоров’я та добробуту у новому році.

Море сміху, позитиву, енергії подарували вони усім присутнім. Відтворені звичаї та обряди українського народу, казкові герої, щедрівки та віншування додали справжнього веселого та бадьорого настрою.

Перший заступник голови РДА Тетяна Панета від імені керівників району Сергія Завалія і Тамари Сакари, разом з колективом РДА та районної ради, подякували гостям за позитив, тепло, гарний настрій, щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у новому році, та щедро обдарувала учасників вертепу подарунками.

Окрема  подяка  колективу ФОП  Лось Н.А. за люб’язно надані хлібобулочні вироби для щедрувальників.