Насильство в сім’ї є величезною проблемою державного значення. Про її масштабність і гостроту свідчать результати соціологічних досліджень, міжвідомча статистика, дані громадських організацій.

З метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем щодо подолання насильства в сім’ї, формування дбайливого ставлення до сімейних традицій, зміцнення інституту сім’ї проведено районний конкурс дитячого малюнку «Діти проти насильства в сім'ї» та районний конкурс дитячих творів-роздумів на тему «Моя родина без насильства».

07 лютого 2018 року відбулося засідання координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми під головуванням першого заступника голови РДА  Тетяни Панети за участю представників відповідних служб району.

Тетяна Григорівна  привітала дітей та присутніх у залі  батьків з перемогою в районних конкурсах та вручила переможцям нагороди.

Отже, перемогу у районному  конкурсі дитячого малюнку «Діти проти насильства в сім'ї» у віковій категорії від 6 до 10 років здобули:

І місце – Байзо Артем, учень 1 класу Балахівської ЗШ І-ІІ ст., філія Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Лихоусенко Захар, учень 3 класу Петрівської ЗШ І ст.;

ІІІ місце – Даценко Любов, учениця 3 класу Петрівської ЗШ І ст.;

Переможці районного конкурсу дитячого малюнку «Діти проти насильства в сім'ї» у віковій категорії від 11 до 16 років:

І місце – Комишова Олександра, учениця 9 класу Петрівське НВО;

ІІ місце – Стець Уляна, учениця 6 класу Петрівське НВО;

ІІІ місце – Лінтур Валентин, учень 7 класу Чечеліївська ЗШ І-ІІІ ст., філія Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст.

Переможці районного конкурсу дитячих творів-роздумів на тему «Моя родина без насильства»:

І місце – Титаренко Юлія, учениця 8 класу Володимирівської ЗШ І-ІІ ст., філія Ганнівської ЗШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце – Черкас Софія, учениця 8 класу Володимирівської ЗШ І-ІІ ст., філія Ганнівської ЗШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце – Копєйко Діана, учениця 5 класу Володимирівської ЗШ І-ІІ ст., філія Ганнівської ЗШ І-ІІІ ст.

Тетяна Григорівна презентувала усім присутнім  збірку дитячих творів «Моя родина проти насильства», а  учениця Володимирівської І-ІІ ст., філії Ганнівської ЗШ І-ІІІ ст., Оксана  Дарчук , зачитала свій твір, який увійшов в число кращих та був опублікований у даній збірці.