З метою сприяння легалізації зайнятості населення та детінізації заробітної плати у приміщенні Петрівського районного центру зайнятості 08 лютого 2018 року організовано та проведено інформаційний семінар для роботодавців.

У даному заході взяли участь:   головний державний інспектор з питань дотримання законодавства про працю та інших нормативно правових актів управління держпраці у Кіровоградській області - Ірина Яновська, головний державний інспектор з питань охорони праці управління держпраці у Кіровоградській області -   Сергій Дерев'янко та головний спеціаліст управління соціального захисту населення Петрівської РДА - Микола Михальчук.

“Відповідно до ст.43 Конституції України, кожна людина, має право на легальну зайнятість, має право заробляти собі на життя роботою, яку вільно обирає.    Вирішуючи питання підбору підходящої роботи служба зайнятості має на увазі обов'язково легальну роботу. Але на жаль сьогодні дуже часто ми стикаємося з таким негативним явищем як "тіньова зайнятість" яка містить у собі багато негативних моментів, що впливають на життя людини" такими словами директор Петрівського районного центру зайнятості - Павлюк Ольга Петрівна відкрила семінар.

Ірина Яновська озвучила актуальні питання, які  найчастіше виникають в ході практичного застосування нормативно-правових актів у сфері оформлення трудових відносин та відповідальність роботодавців за недотримання законодавства.

Головний спеціаліст  управління соціального захисту населення Петрівської РДА  Микола Михальчук наголосив про дотримання  мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Петрівського РЦЗ  Катерина  Овдій  нагадала присутнім про  подання  до центру зайнятості звітності про наявність вакансій.

Роботодавці задавали багато запитань та отримали обґрунтовані відповіді. На завершення заходу директор центру зайнятості вкотре наголосила на необхідності забезпечення легального працевлаштування. Семінар проходив у формі діалогу та відкритої дискусії.