У селі Ганнівці 10 лютого 2018 року відбулися урочистості з нагоди 120-ї річниці від дня народження Головного отамана Холодного Яру Костянтина Пестушко (Кость Степовий Блакитний).

У заходах з вшанування пам’яті героїчного земляка взяли участь голова Петрівської районної державної адміністрації Сергій Завалій, представники Ганнівської сільської ради, заступник голови Кіровоградської обласної ради, голова Кіровоградської обласної організації ВО «Свобода» Ігор Степура, начальник управління комунікацій з громадськістю Кіровоградської облдержадміністрації Віталій Останній, активісти з патріотичних організацій Кривого Рогу та Кропивницького, ліцеїсти й кадети м.Кропивницького, духовенство, громадськість.

Розпочалися заходи Урочистою Ходою з військовим оркестром від центра села Ганнівка до пам`ятника Костеві Пестушку.

Біля меморіалу Головного отамана Холодного Яру відбувся мітинг, покладання квітів та молебень.

Вітаючи гостей, учасників урочистостей, голова райдержадміністрації Сергій Завалій, зокрема зазначив: « - Петрівщина славна своєю історією, чарівною природою, та найбільше її багатство – це люди. Люди, що звеличують її своєю працею, творчістю та, в разі потреби, боронять свою країну зі зброєю в руках.

Таким був і уродженець села Ганнівки – Кость Пестушко, один із героїв подій Української революції, який у 22 роки зібрав під синьо-жовті знамена 20 тисяч козаків, боровся за волю рідного степу і загинув за Україну.»

Наступним етапом святкувань став історико-музичний захід "Кость Пестушко 120" в приміщенні Ганнівської ЗОШ за участю криворізьких істориків, краєзнавців, викладачів, журналістів, літераторів, активістів патріотичних організацій.