Шановні співвітчизники!

14 березня країна відзначає День українського добровольця. Це справді національне свято. Ми вшановуємо найкращих синів і дочок – лицарів української землі.

Добровольці — справжні Герої України, які першими стали на захист Батьківщини, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони.

Подвиг учасників добровольчих формувань є символом справжньої мужності та героїзму людей, які стали на захист України, її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності. Саме у березні 2014 року, добровольці з Самооброни Майдану прибули на полігон у селище Нові Петрівці під Києвом для проходження військової підготовки. Так, було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії.

Згодом, майже через місяць, 13 квітня 2014 року, Рада національної безпеки та оборони України оголосила про проведення антитерористичної операції у східних регіонах України.
Першими в зону воєнного конфлікту вирушили добровольчі батальйони та формування. Завдячуючи їхнім зусиллям вдалось не допустити швидкого просування ворога по українській землі. Наразі на фронтах неоголошеної війни українські патріоти роблять усе можливе для забезпечення надійної оборони, недоторканності та територіальної цілісності української держави.
Я схиляю голову перед світлою пам’яттю тих героїв-добровольців, яким не судилося повернутися до рідних домівок. Вічна їм пам'ять!
Висловлюю глибоку подяку всім жителям району, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Також, висловлюю велику вдячність та повагу тим добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.
Бажаю всім здоров’я, добра та злагоди. Миру Україні!

Голова районної державної адміністрації Сергій Завалій