Під час проведення чергової оперативної наради 12 березня 2018 року голова районної державної адміністрації Сергій Завалій повідомив про зміну формату проведення щопонеділкових нарад. Тепер вони проходитимуть в кабінеті голови РДА в більш вузькому складі щопонеділка, а один раз на місяць – за участю керівників структурних підрозділів РДА, територіальних органів міністерств і відомств України, комунальних підприємств та ЗМІ в залі засідань районної ради.

Сергій Володимирович позначив основні заходи, що відбудуться цього тижня, акцентував увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про початок об’їзду територій сільських та селищних рад. Вже декілька років практикуються такі виїзди - з оглядом об’єктів соціальної сфери та спілкуванням з їхніми керівниками і господарями громад – сільськими та селищними головами. Це дає змогу «тримати руку на пульсі» і, в разі потреби, оперативно реагувати, вирішувати різні питання.

Далі очільник району надав слово начальнику служби у справах дітей РДА Тетяні Нікульшиній, яка інформувала про ситуацію, яка набула розголосу, щодо негайного відібрання дітей 2014, 2013 та 2018 р. н. у матері. Тетяна Василівна пояснила, що таке рішення прийняте комісією захисту прав дітей, у зв’язку з виникненням безпосередньої загрози життю та здоров'ю дітей. Новонароджена дитина, яка потребує лікування, знаходиться наразі в обласній лікарні патології немовлят, а діти старшого віку, разом із мамою – в дитячому відділенні Петрівської ЦРЛ. Мати батьківських прав не позбавлена і має час для виправлення ситуації і свого відношення до дітей.

Продовжуючи нараду, Сергій Завалій порушив питання та окреслив ряд завдань, спрямованих на реалізацію в районі медичної реформи в частині забезпечення належного матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я, підключення їх до мережі Інтернет, будівництва нових приміщень АЗПСМ.

Начальник фінансового управління РДА Галина Овдій інформувала про стан надання субвенцій сільських та селищних рад районному бюджету на пільгове перевезення, харчування учнів початкових класів, заходів із оздоровлення дітей влітку тощо. Галина Тарапонівна звернула увагу головних розпорядників коштів бюджету на вчасне подання і правильне оформлення документів та оприлюднення паспортів бюджетних програм.

Перевіряючи виконання протокольних доручень щодо ходу проведення капітальних ремонтів об’єктів галузі культури та охорони здоров’я, будівництва спортивного майданчика Сергій Завалій заслухав Миколу Яновського, Наталію Подкопаєву, Ірину Лугову. Про діяльність закладів освіти доповіла Наталія Гавриленко, про заходи із соціального захисту населення та рівень середньомісячної заробітної плати в районі інформувала Валентина Сибіра.

У ході проведення наради керівник району надав окремі доручення.