Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Завалій і голова районної ради Тамара Сакара ознайомилися з результатами та ходом ремонтних робіт в Петрівській ЦРЛ.

Разом з головним лікарем закладу Миколою Яновським вони оглянули терапевтичне відділення, в якому тепло, затишно й комфортно не тільки пацієнтам, а і медичним працівникам. Тут виконано величезний обсяг робіт: замінено вікна, двері, кахель, сантехніку, електропроводку, опалювальну систему. Стіни поштукатурено і пофарбовано, замінено покриття підлоги. Пацієнти відділення, з якими поспілкувалися очільники району, задоволені умовами лікування та висловлювали вдячність за тепло й турботу.

Сергій Завалій і Тамара Сакара оглянули, також, як ідуть ремонтні роботи в інфекційному відділенні. Приміщення поділене на бокси, адже медичні працівники надають спеціалізовану допомогу хворим з різноманітними інфекційними захворюваннями. Облаштовується відділення згідно до стандартів лікування аби мінімізувати розповсюдження особливо небезпечних інфекційних хвороб. Ремонтні роботи планується завершити до кінця року.

Наступним предметом огляду став харчоблок, де теж здійснюється капітальний ремонт. Це важливий об’єкт, адже щоденно забезпечує харчування 100 хворих. Тут замінено вікна, вирівняно стіни, забетоновано підлогу, укладається кахель, здійснюються інші роботи. Планується повністю замінити все обладнання і завершити всі роботи до кінця І півріччя 2018 року.

Керівники району залишилися задоволені побаченим, адже ремонти проводяться якісно і добросовісно. А головне – все зроблене довгі роки служитиме петрівчанам.