З метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей 27 березня 2018 року відбулося чергове засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини, яке провела перший заступник голови РДА Тетяна Панета.

На порядок денний винесено 8 питань, з них:  про доцільність надання повної цивільної дієздатності неповнолітній; про доцільність призначення піклування над неповнолітньою;  про доцільність надання дозволу на надання ним згоди на підписання договорів оренди;  про реєстрацію народження дітей;  про цільове використання аліментів на утримання неповнолітньої; про визначення місця проживання малолітньої; затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Підготовлені матеріали детально вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, надані всі необхідні, згідно чинного законодавства, документи для їх розгляду, заслухані заявники, відповідачі та запрошені.

Підсумувавши кожне питання, членами комісії прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.