У Петрівському районі при ДЮСШ «Олімп» функціонує відділення стрільби кульової, вихованці якого постійно вдосконалюють свою майстерність та показують гарні результати на всіх видах змагань. З 23 по 26 березня 2018 року в м. Київ пройшли Всеукраїнські змагання в честь пам’яті  тренера М. Бякової, в якому прийняли участь команди з різних куточків України. Змагання проводились в особистому заліку ( ПП-3 та ПП-2  та в командному ПП-50). В  фінал ,  в якому приймали участь 8 кращих спортсменів,  вийшли вихованці ДЮСШ «Олімп» Семенко Дарія та Копійка Роман. Вони посіли 2 місця в своїх групах, отримали медалі грамоти та грошову премію.  Крім того, Семенко Дарія виконала норматив Майстра спорту.

Також у фінал вдалося вийти нашому дуету в складі Семенко Дарії та Бакуна Руслана, й хоча призових місць в цій дисципліні зайняти не вдалось, спортсмени отримали неоціненний досвід.

Приємно відмітити що перше місце у вправі ПП- 50 посів дует з м. Кропивницький, учасником якого був колишній вихованець ДЮСШ «Олімп» Копійка Роман.

Спортсмени району показали, що гідно можуть виступати на змаганнях такого рівня й зарекомендували себе з кращої сторони. Окрім наших призерів, організатори відмітили найменшого учасника цих змагань -Больбота Антона, також вихованця ДЮСШ «Олімп», і передбачали йому велике майбутнє  в цьому виді  спорту.

24-25 березня 2018 року в м. Кропивницький відбулися обласні змагання з футзалу серед команд об’єднаних територіальних громад, районів та міст області, в яких взяла участь і команда Петрівського району. Наші футболісти зустрілися з командами з Кіровоградського, Світловодського, Новоукраїнського  районів та Смолінської ОТГ. І хоча наша команда не вийшла у фінал, все ж спортсмени показали гарну гру та фізичну підготовку.