Сьогодні відбулася робоча нарада у першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Панети щодо реалізації деяких заходів районної програми «Оборона» на 2016-2020 роки.

Спільно з начальником управління соціального захисту населення РДА Валентиною Сибірою, заступником начальника фінансового управління РДА Сергієм Чирвою, військовим комісаром Петрівського району Олегом Откидачем та завідувачем сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи апарату РДА Олегом Гіюком було обговорено питання про одноразову допомогу громадянам, які уклали контракт із Збройними Силами України та про узгодження порядку виплати цієї допомоги. За результатами наради надані відповідні доручення.