В рамках відзначення Міжнародного дня здоров’я відбулася зустріч з учнівською молоддю у форматі гри-тренінгу «Ми – майбутнє України. Ми – здорова нація». У заході взяли участь завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лугова, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Стулій, директор центральної районної бібліотеки Тетяна Мартиненко та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» Олександр Гусарєв.

В ході зустрічі молодь було ознайомлено із секретами здоров’я і довголіття в різних країнах світу, та рейтингом найздоровіших націй світу, це зокрема, народи Скандинавії, Швеції, Японії, Тибеті, Китаї, Сінгапурі, Південній Кореї, Іспанії, Італії, Франції. Україна, на жаль, в даному рейтингу відсутня, й учасники зустрічі висловили свої гіпотези стосовно даного факту.

Далі молоді було запропоновано ряд тренінгів у ігровій формі на тему здорового способу життя.