Шановні жителі району!

17 травня ми відзначаємо  Всесвітній день вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу,  їх популяризації серед молоді та населення держави загалом. Дата проведення – щороку в третій четвер травня. Свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

Україна дуже багата на культурні традиції, зокрема, пов’язані з нашим національним одягом. Звертаємося до усіх жителів району відшукати вишиванки, отримані в подарунок чи придбані як сувенір в інших областях, і одягти їх  17 травня у День вишиванки.

У Всесвітній день вишиванки, будьте красивими та неповторними. Приходьте на роботу, у школу чи садочок у вишитому святковому вбранні. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів. Покажемо разом, як українці шанують своїх предків і традиції, адже  ми дружні не тільки в захисті нашої держави, а й у підтриманні наших культурних традицій.

Звертаємося до усіх трудових колективів району  з пропозицією поділитися своїми світлинами у вишиванках, зробленими цього дня, на електронну пошту сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) для розміщення їх у Фотогалереї на офіційному сайті Петрівської РДА.