Травень активно взяв свій старт спортивними подіями. Так, з 8 по 14 травня в місті Чернігів проходили Всеукраїнські змагання рухома мішень, пневматичний пістолет, пневматична гвинтівка «Поліське полювання – золота куля», в яких брали участь команди з міста Київ, Кривого Рогу, Львову, Чернігова та смт Петрове. Наша команда була представлена в кількості 4 чоловік.

Загалом наша команда протягом двох турнірних днів виглядала традиційно сильно на фоні кращих команд України.

За підсумками змагань наші юні стрільці отримали такі результати:

Дівчата: Семенко Дарія – 2 місце (1097 оч.)

Комишова Олександра – 6 місце (1065 оч.)

Хлопці:  Больбот Антон - 11 місце (1034 оч.)

Бакун Руслан – 13 місце (1020 оч.)

Варто відмітити, що перше місце серед хлопців зайняв вихованець ДЮСШ «Олімп» Копійка Роман.

12 травня у Кропивнийцькому відбулася Першість Кіровоградської області з гандболу серед дівчат 2005-2006 р.н. У змаганнях брали участь 2 команди з Кропивницького, команда міста Знам'янка та команда гандболісток з  села Луганки. І місце зайняли дівчата із Знам'янки, а за друге місце точилася вперта боротьба між луганчанками та першою командою з Кропивницького. Наші дівчата, програючи чотири м'ячі на початку зустрічі, проявили бійцівські якості та змогли схилити "шпальки терезів" у свій бік та здобули перемогу з рахунком 15:9.

12 травня в селищі Олександрівка відбулися обласні змагання серед районів та об’єднаних територіальних громад області з волейболу, в яких взяли участь 17 команд області. Волейболісти Петрівщини також взяли участь  змаганнях, показавши гарну майстерність та посівши гідне місце у турнірній таблиці.