31 травня у  школах району пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення 2017-2018 навчального року. І хоч свято це традиційне, та щороку хвилююче. Бо зі школою прощаються її випускники. Тож останній шкільний дзвінок – перш за все їхнє свято. І вітали їх з цією знаменною подією – стартом у самостійність – вчителі, батьки і, звичайно ж, першокласники, які з гордістю і повагою ди­вилися на дорослих учнів.

До навчальних закладів розділити радість цього традиційного шкільного заходу, привітати випускників, школярів, педагогів та батьків із завершенням навчального року та висловити слова вдячності за здобуті досягнення,  завітали і керівники області та району.

У Новостародубській  загальноосвітній школі І-ІІІ  ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області відбулося свято Останнього  дзвоника за участю голови обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка , голови районної державної адміністрації Сергія Завалія, начальника відділу освіти Наталії Гавриленко. Урочисто прикрашене подвір’я школи, весела музика,  посмішки  сприяли піднесеному настрою усіх учасників  свята. Щирі привітання   від директора школи  Бурлак Лариси Георгіївни, голови ОДА  Кузьменка Сергія  Анатолійовича, гостей, нагородження  учнів  похвальними грамотами  і дипломами додало   яскравості,  крилатості. Особливі вітання  були  адресовані випускникам.  Не залишили байдужими  всіх присутніх  слова  випускників, шкільний вальс, квіти вчителям, кульки в небо і прощальний останній дзвоник.  За давньою  традицією  батьки  привітали одинадцятикласників,  вручили коровай  і благословили в доросле життя  житом та українськими рушниками.

До шкіл райцентру завітала  голова  районної ради Тамара Сакара. Окрім теплих слів вдячності вчителям та батьками, а також щирих побажань всього найкращого випускникам, Тамара Вікторівна вручила директору початкової  школи сертифікат на суму 210 тисяч гривень, а директору Петрівського навчально-виховного об’єднання «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» сертифікат на суму 300 тисяч гривень на шкільні меблі та обладнання.

Перший заступник голови  РДА Тетяна Панета взяла участь у святкуванні «Останнього дзвоника» у Зеленській  ЗШ І-ІІ ступенів. Вона привітала дітей та батьків з найочікуванішим у навчальному році святом Останнього дзвоника, із успішним завершенням  2017-2018 навчального року, який кожному подарував нові знання, враження, думки, ідеї й почуття та побажала школярам цікавого і змістовного відпочинку, а педагогам  подякувала  за плідну працю протягом навчального року.

Представники райдержадміністрації та районної ради побували на святі останнього дзвоника у кожному навчальному закладі району та привітали учнів, їх батьків та вчителів із  успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки і почуття,  побажали учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

Свято останнього дзвоника завжди і радісна, і сумна подія. Радісна, бо залишилися позаду уроки та підручники і попереду – самостійне доросле життя, сумна, бо у тому житті не буде поряд мудрих і завжди тактовних педагогів, які опі­кали, вчили, наставляли, допомагали, підтримували дітей всі ці десять років.

Щемно прощалися з школою випускники, дякували своїм вчителям за мудру науку. На завершення свята для всіх учнів пролунав традиційний шкільний дзвінок. Для одних учнів він сповістив про веселі літні канікули, а для випускників він звучав востаннє. З порога рідної школи вони вже йдуть у самостійне життя.

Щасливої, мирної долі всім випускникам району. У добру путь!

Під звуки урочистої музики та зворушливих слів по закінченню святкової лінійки школярі загадували найзаповітніші бажання і на знак обов’язкового їх здійснення запускали у небо повітряні кульки.