Сьогодні відбулася приємна подія для жителів Новостародубської громади – відкриття реконструйованого спортивного майданчику зі штучним покриттям для міні-футболу, на яку завітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Символічно, що  співпала вона ще з одним святом -  Останнього дзвоника. Адже попереду літні канікули, тож юне покоління новостародубців проведуть його з користю.

Сергій Анатолійович  привітав присутніх з приємною подією і відзначив, що футбольні майданчики будуватимуться по всій області. Перший відкрили у Великій Висці, другий – сьогодні у селі Новий Стародуб. В червні-липні заплановано відкрити ще 10 майданчиків. Загалом у 2018 році на Кіровоградщині буде збудовано більше 20 майданчиків для міні-футболу.

Спортивний об’єкт у Новому Стародубі був збудований за рахунок коштів державного, місцевого бюджету, за активної підтримки обласної та районної влади. Загальна вартість реконструкції склала 1,4 млн. грн.

Голова РДА Сергій Завалій сказав, що цього року на території району  заплановано збудувати три майданчика. Перший у Новому Стародубі  сьогодні урочисто відкрито, ще два – у Петровому та Іскрівці , до кінця року будуть завершені. Сергій Володимирович подякував голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку за те , що ним було  ініціюйовано програму "Здоров"я наших дітей", в рамках якої відремонтовано дитяче і пологове відділення ЦРЛ, а сьогодні відкрито спортивний майданчик. Слова вдячності лунали Новостаробському сільському голові Віктору Заїці, адже 50 % співфінансування надала сільська рада. Щирі слова подяки отримав керівник ПСП «Зарічне»   Андрій Давидовський, який надав техніку, забезпечив освітлення майданчика та надав підтримку трудовими ресурсами. Найбільшу вдячність голова РДА  висловив директору Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст.. Ларисі Бурлак та всьому трудовому колективу школи і Новостародубської сільської ради, бо саме вони виконували значну частину робіт по впорядкуванню майданчика.

Почесне право перерізати стрічку і відкрити спортивний майданчик було надане людям, яким небайдужа доля молодого покоління, які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців та його найкращих моральних якостей – голові Кіровоградської ОДА Сергію Кузьменку, голові Петрівської РДА  Сергію Завалію, Новостаробському сільському голові Віктору Заїці, директору Новостародубської ЗШ І-ІІІ ст.. Ларисі Бурлак та представнику  батьківського комітету Тетяні Максімовій, після чого разом з представниками  сільської громади,  батьківського комітету та учнями місцевої школи вони оглянули реконструйований футбольний майданчик.

Дитячий флешмоб, вдячні  слова дітей, вправи з м’ячем   перетворили відкриття спортивного майданчика  на справжнє спортивне свято.

Є надія, що відтепер школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом,  зміцнюючи своє здоров'я і цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів, не одного олімпійського чемпіона.