07 вересня 2018 року голова райдержадміністрації Сергій Завалій разом з головою районної ради Тамарою Сакарою та першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Панетою провели чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та комунальних установ і закладів району з питань реалізації запланованих у 2018 році інвестиційних проектів та соціальних заходів у поточному році.

Учасники наради детально обговорили заплановані проекти з виконання капітальних і поточних ремонтів приміщень, здійснення заходів з енергоефективності та енергозбереження, покращення матеріально-технічної бази підпорядкованих закладів в галузях охорони здоров’я, культури, освіти, соціального захисту і соціального забезпечення, фізкультури і спорту, житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, благоустрою, обсяги їх фінансування та строки виконання, а також обсяги касових видатків, спрямованих на впровадження цих інвестиційних проектів та соціальних заходів.

Також було проаналізовано стан реалізації проектів в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство, укладеної між райдержадміністрацією, районною радою та ПрАТ «ЦГЗК» на 2018 рік, проектів-переможців конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа», а також проектів, спрямованих на придбання продукції, пов’язаної виключно з покращенням благоустрою та санітарного і екологічного стану відповідної території на суму 20,0 тис. грн.

За підсумками наради надані відповідні доручення відповідальним виконавцям, стан виконання яких буде обговорено на наступному засіданні.