10 вересня 2018 року делегація від Петрівського району, у складі підопічних та прийомних дітей, у супроводі представників служби у справах дітей райдержадміністрації та сільських, селищних рад, взяли участь у масштабному благодійному фестивалі «Мама + я» в місті Кропивницькому.

У Ковалівському парку для дітей була організована профорієнтаційна виставка "Вернісаж професій", на якій діти брали участь у різних майстер-класах.

Учасників фестивалю привітав голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, який відзначив, що цей фестиваль має велике значення для дітей, адже він спонукає їх бути активними, комунікабельними і творчими.

"Радий, що сьогодні в нашому місті проходить такий масштабний фестиваль. Він дає дітям унікальну можливість для спілкування, пошуку нових друзів та розкриття власних талантів", - зазначив він. Сергій Кузьменко побажав учасникам свята незабутньо провести час.

В рамках фестивалю для дітей також експонувалася виставка спецмашин та професійного спорядження працівників Національної поліції та Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Учасниками концертної програми стала прийомна сім'я із с. Іванівки  Марини та Василя Кривди, які декламували вірш «Розмова матері з дітьми» та були нагороджені дипломом та подарунками.

Після закінчення ігрової програми в театрі імені Марка Кропивницького діти переглянули виставу «Попелюшка».

Діти отримали масу задоволення, позитивних емоцій та подарунки.

Петрівська районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність перевізнику Миколі Жугану за надані якісні послуги перевезення дітей.