Цього тижня керівники району здійснили огляд об’єктів соціально-культурної сфери на території Петрівської селищної ради, Іскрівської, Козацької, Червонокостянтинівської, Луганської сільських рад, в яких у 2018 році проводяться роботи з реконструкції, капітальних і поточних ремонтів.

В Петровому Сергій Завалій, Тетяна Панета оглянули прибудинкові території багатоквартирних будинків № 21 і 23 по вулиці Святкова та № 39 по Центральній, де вже укладено тротуарну плитку. Невдовзі тут будуть облаштовані клумби та асфальтна паркова. Вже замовлені металопластикові вікна і двері, які будуть встановлені в під’їздах.

Наступний об’єкт огляду – спортивний майданчик ДЮСШ «Олімп», де наразі проводяться роботи з його реконструкції  і перетворення в мультиспортивний комплекс. Крім футбольного майданчика зі штучним покриттям, тут буде облаштовано майданчики для воркауту, стрітболу і майданчик з тренажерами. На території комплексу з’являться місця для глядачів, територія буде освітлюватись та встановлене відео спостереження. Наразі роботи виконані на 50%.

Далі керівники району побували в районному Будинку культури, де в розпалі ремонтні роботи у фойє та оглянули, як проходять роботи по благоустрою території закладу. Тут роботи тільки розпочалися, але працівники підрядної організації запевняють, що все заплановане буде виконано в строк.

Сергій Завалій і Тетяна Панета ознайомилися, як йдуть роботи з капітального ремонту нежитлового приміщення територіального центру соціального обслуговування. Це окреме приміщення, яке знаходиться поруч із головним офісом, де планується облаштувати масажний кабінет та кімнати, де підопічним терцентру надаватимуть послуги швачки та перукаря.

Наступна зупинка – Петрівська центральна районна лікарня, де керівників району зустрів, показав і розказав про хід ремонтних робіт головний лікар закладу Микола Яновський. Наразі тривають роботи на 4 поверсі головного корпусу лікарні, де розміщене хірургічне та реанімаційне відділення. Вже повністю завершено ремонт в операційному блоці, бригада наразі працює в коридорі та палатах відділення.

Сергій Завалій, Тетяна Панета оглянули і приміщення дитячої консультації, де вже виконаний поточний ремонт.

Керівники району, також, побували в Петрівській районній дитячій бібліотеці, де вже майже завершені всі ремонтні роботи та в Петрівському НВО, де з’явився ще один «Кращий клас» - проект-переможець програми «Майбутнє – спільна справа».

Наступного дня керівники району, разом із головним лікарем КНП «Петрівський районний центр первинної медико-санітарноїдопомоги» Геннадієм Кімом побували і в сільських радах, де проходять роботи з реконструкції і капітальних ремонтів закладів медицини первинної ланки – в с.Козацькому, с.Іскрівці, с.Червонокостянтинівці. Тут виконано значний обсяг робіт - капітальні ремонти із заміною віконних та дверних прорізів, утепленням стін, заміною підлоги, штукатурки стін і стелі.

В Луганській лікарській амбулаторії роботи завершаться вже в кінці цього тижня, тут також придбані меблі та медичне обладнання.

В с.Іскрівці проінспектували хід робіт по реконструкції спортивного майданчику для міні-футболу із штучним покриттям, приміщення для зберігання спортивного інвентарю і роздягалка та оглянули як йдуть роботи з благоустрою припаркової зони в с.Іскрівці.

Підсумовуючи побачене керівники району зазначили, що заходи з капітальних і поточних ремонтів здійснюються практично в кожній галузі і, в більшості, заплановані терміни дотримуються.