Під час контрольної перевірки Петрівського району щодо виконання вимог законів та інших нормативно - правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальної служби у Петрівському районі, була здійснена перевірка служб взаємодії Петрівського району на готовність до реагування на НП та НС.

Була дана ввідна про вибух газу з подальшим горінням на ГРП по вул. Літвінова, 1А (з інформацією про загиблих і постраждалих).

В цілому всі спецслужби цивільного захисту, які були задіяні для ліквідації умовної надзвичайної ситуації, вчасно зреагували та виконали покладені на них завдання, що, в свою чергу, дало змогу в короткий термін ліквідувати надзвичайну ситуацію.