До уваги жителів Петрівського району!

На виконання пункту 46 Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року № 733, та відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 січня 2018 року № 10-р «Про основні заходи цивільного захисту області на 2018 рік» 14 вересня 2018 року з 09:00 до 16:00 год. буде проводитись технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення на території Петрівського району з подачею всіх команд за допомогою апаратури П-160 та включенням електросирен. При запуску звукових сигналів сирен прохання до населення зберігати спокій на період проведення зазначеної перевірки.