ХLVІІІ Всеукраїнське районне свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» відбулося в Петрівському районі 29 вересня 2018 року на базі районного Будинку культури. В проведенні свята взяло участь 9 аматорських театральних колективів району.

Привітали театралів району і шанувальників Мельпомени перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета та начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Наталія Подкопаєва.

Участь у святі взяли аматорські театральні колективи з Новостародубського, Чечеліївського, Луганського, Водянського, Володимитрівського, Іскрівського сільських Будинків культури, Олександрівського сільського клубу та Петрівського районного Будинку культури. У колективах значно зріс рівень сценічної і виконавської майстерності.

Режисери аматорських театральних колективів району були нагороджені Грамотами відділу культури і туризму за активну підготовку і участь у проведенні свята та цінними подарунками.

Тиждень театральне свято крокувало по клубним закладам району. Були проведені обмінні вистави в сільських закладах культури.