Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей поважного віку, а також, День ветерана. І саме  цього дня  ми віддаємо шану тому поколінню, яке пройшло нелегкий життєвий шлях, яке вистояло криваве пекло Другої світової війни, яке розбудовувало те, що ми бачимо сьогодні  і допомагає нам творити   майбутнє.

Цього дня в Сквері ветеранів відбулися урочистості з нагоди доброго та світлого свята вшанування  представників старшого покоління. На захід завітали  голова райдержадміністрації Сергій Завалій, перший заступник голови РДА Тетяна Панета,  заступник Петрівського селищного голови Андрій Сидоренко, секретар Петрівської селищної ради  Володимир Руденко, голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк, делегації ветеранських організацій району, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та шановані гості -  ветерани трудових колективів  та люди поважного віку, в честь яких з імпровізованої сцени лунало багато теплих слів.

На початку  заходу до присутніх  з вітальними словами звернулися голова райдержадміністрації Сергій Завалій, заступник Петрівського селищного голови Андрій Сидоренко, секретар Петрівської селищної ради  Володимир Руденко та  голова районної організації ветеранів України Олег Гіюк. У своїх  виступах вони висловили щиру повагу та глибоку вдячність ветеранам та всім людям поважного віку, за активну  громадянську позицію та небайдужість до суспільного життя,  побажали усім міцного здоров`я, довгих років життя, щасливої долі, радості, миру,  добра і віри в краще майбутнє!

- Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція повинні стати взірцем для підростаючого покоління. Вони передають у спадок все найцінніше, що накопичили за все життя, -  зазначив голова РДА Сергій Завалій.

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в районі, активну участь у патріотичному вихованні молоді та з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відзнаками районної державної адміністрації, районної ради, Петрівської селищної ради та  районної організації ветеранів України нагороджено найактивніших громадян поважного віку.

А доповнила свято яскрава концертна програма, яка стала справжнім подарунком для старшого покоління за участю вихованців Петрівського дитячого навчального закладу «Сонечко», вокального ансамблю Петрівської дитячої музичної школи «Лілея», Юлії Росоли, Анастасії Коцар, вокального дуету Петрівського РБК у складі Леоніда Старова та Вадима Блохи та  аматорського вокального колективу районної громадської організації ветеранів України «Водограй».