Сьогодні перший заступник голови РДА Тетяна Панета провела засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня захисника України.

Під час засідання його учасники обговорили основний формат урочистостей, які планується провести 12 жовтня 2018 року.

Зранку в Сквері ветеранів селища Петрове відбудеться відкриття пам’ятного знаку «Людині Захиснику», який уособлюватиме героїзм, самовідданість, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини всіх поколінь чоловіків, яким довелося тримати в руках зброю і брати участь у бойових діях. Захід відбудеться за участю керівників району, делегацій сільських та селищних рад району, представників громадських організацій воїнів-інтернаціоналістів, воїнів АТО, ветеранів України, громадськості.

А святкування Дня захисника України, вже традиційно, розпочнеться з урочистої Ходи захисників України – воїнів АТО, керівників району, духовенства, шкільної молоді, ветеранів, трудових колективів, громадськості до місця проведення основної частини заходів – Парку відпочинку смтПетрового. Там відбудеться офіційна частина заходу, де планується нагородження кращих петрівчан районними відзнаками, посвята старшокласників Петрівського НВО у козаки та розважальні заходи - концертна програма, конкурси на кращий «козацький курінь», конкурси традиційних страв української кухні, виставки-конкурсу квіткових композицій тощо.

З нагоди Дня захисника України відбудуться спортивні змагання, турніри, козацькі розваги.

Окрім святкових заходів, керівництво району, військові побратими, громади району вшанують пам'ять загиблих земляків, учасників АТО Олексія Лисенка та Євгенія Рєзнікова, Олександра Хруля та Івана Міхна покладанням квітів. Односельці схилять голови у скорботі на місцях поховання героїв та біля меморіальних дошок, встановлених на школах, які закінчили захисники.

Заходи тематичного спрямування, приурочені Дню захисника України та Дню Українського козацтва відбудуться у всіх навчальних та позашкільних закладах освіти та закладах культури району.