Вже шостий рік поспіль в день пам'яті священномученика Миколая Іскрівського 02 жовтня здійснюється Хресна хода з села  Ганнівки до Іскрівської церкви.

Участь в ході взяли священнослужителі і прихожани інших районів Кіровоградської області, які належать до Олександрійської єпархії, а також паломники з прилеглих областей України, адже Миколу Іскрівського шанують далеко за межами Петрівщини.

Розпочалася хода з центру Ганнівки, близько двох тисяч її учасників з іконами, хоругвами в руках та молитвами і співом духовних пісень пройшли близько 9 км до Хресто-Воздвиженської церкви с.Іскрівки, де спочивають мощі священномученика.

Тут за участі єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа та інших священнослужителів пройшла Божественна літургія, під час якої до Господа возносилися молитви за мир та спокій в Україні, добробут її громадян.

Бажаючі учасники заходу мали змогу сповідуватися та причаститися, прикластися до мощів Миколи Іскрівського, набрати освяченої води та омитися в цілющих водах джерела.