09 жовтня 2018 року за участю першого заступника голови райдержадміністрації  Тетяни Панети проведено семінар-нараду з розпорядниками коштів районного бюджету з питання «Про перспективи виконання видаткової частини до кінця 2018 року та основні показники формування районного бюджету на 2019 рік».

З даного питання інформували начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Геннадій Горбанець, начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Овдій та заступник начальника фінансового управління Сергій Чирва.

За підсумками наради були поставлені конкретні завдання щодо завершення бюджетного року та складання проекту районного бюджету на 2019 рік.