З нагоди Дня захисника України, 11 жовтня 2018 року, було проведено нагородження відзнакою Президента України за участь в АТО військовослужбовців Петрівського райвійськкомату, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції.

Виконали цю почесну місію, вручивши почесні нагороди,  перший заступник голови РДА Тетяна Панета та завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, з питань запобігання і виявлення корупції та мобілізаційної роботи Олег Гіюк.

З вітальним словом до присутніх звернулися Тетяна Григорівна  і  Олег Володимирович від себе особисто і від імені усіх жителів Петрівщини подякували за мужність і відвагу, побажавши миру і достатку. До вітань приєднався районний військовий комісар Олег Откидач.

Вітаємо наших мужніх військовослужбовців та зичимо їм міцного здоров’я, сил, наснаги, успіхів у всіх починаннях та щасливої долі!