Між Петрівським районом та ПрАТ «ЦГЗК» групи компаній «Метінвест» існують давні традиції взаємовигідної співпраці, щороку підписуються угоди про соціально-економічне партнерство між районною державною адміністрацією, районною радою та ПрАТ «ЦГЗК». Завдяки цій співпраці реконструюються існуючі, будуються нові об’єкти соціальної інфраструктури району.

10 жовтня 2018 року в районі побував генеральний директор ПрАТ «ЦГЗК» Дмитро Шевчик, який ознайомився з новозбудованими, реконструйованими і відремонтованими об’єктами в рамках існуючої Угоди про співпрацю та деякими завершеними проектами районної програми «Майбутнє – спільна справа».

Дмитро Володимирович, разом з головою райдержадміністрації Сергієм Завалієм, головою районної ради Тамарою Сакарою, першим заступником голови райдержадміністрації Тетяною Панетою та менеджером з регіонального розвитку ПрАТ «ЦГЗК» ТОВ «Метінвест Холдинг» Зоєю Пожарською побували на спортивному майданчику ДЮСШ «Олімп».

Спортивний майданчик зі штучним покриттям для гри в міні-футбол був збудований у 2005 році. В нинішньому році в рамках Угоди про соціально-економічне партнерство між Петрівськими районною державною адміністрацією, районною радою та ПрАТ «ЦГЗК» було вирішено реконструювати майданчик, перетворивши його у багатофункціональний комплекс, на якому, крім футбольного поля, буде ще й майданчик для гри у стріт-бол, майданчик з воркаутом та тренажерами, а також глядацькі трибуни. На реконструкцію об’єкта було отримано 500 тис.грн. цільової благодійної допомоги від ПрАТ «ЦГЗК», а загальна вартість ремонтних робіт складає 1850 тис.грн. Наразі цей об’єкт має назву «Мультиспортивний комплекс ДЮСШ «Олімп». На ньому вже здійснено ремонт та реанімацію штучного покриття футбольного поля, встановлено нові ворота на футбольному полі і майданчики для стрітболу та воркаут, на якому найближчим часом будуть змонтовані тренажери, встановлено глядацькі трибуни на 50 посадрчних місць, пандус, відновлено сходи, встановлено системи освітлення та відеоспостереження.

Хоча на мультиспортивному  комплексі ще тривають завершальні роботи щодо його облаштування, та він вже діє – в цей день на ньому відбувся товариський футбольний матч між командами ветеранів та юних вихованців ДЮСШ «Олімп».

З цієї нагоди до спортсменів та глядачів зі словами привітання звернулися Сергій Завалій, Тамара Сакара та Дмитро Шевчик, які поздоровили жителів районного центру та всієї Петрівщини з тим, що активно розвивається інфраструктура фізкультурно-спортивної галузі, адже мультиспортивний комплекс – не єдиний в районі, бо вже діють кілька спортивних майданчиків в населених пунктах району, невдовзі розпочнеться будівництво ще одного подібного майданчика зі штучним покриттям на базі Петрівського НВО « Петрівська ЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія».

Спорт – це здоров’я нації, це один із засобів патріотичного виховання молоді, пропаганди здорового способу життя. Тож важко переоцінити співпрацю між Петрівщиною та ПрАТ «ЦГЗК», яка, звичайно ж, буде тривати.

В гості не ходять без подарунків, тож спортсмени отримали комплекти чудових футбольних та баскетбольних м’ячів, за що представник футболістів – ветеранів Григорій Катрич та юний футболіст Віталій Залізняк висловили Дмитру Шевчику та керівництву району щиру вдячність за увагу до розвитку спорту.

Футбольний матч, який відбувся після цієї імпровізованої офіційної частини, пройшов у цікавій і напруженій боротьбі, а перемогу з рахунком 11 – 7 святкували ветерани, довівши, що досвід має велике значення. Втім, як кажуть, за великим рахунком перемогла дружба і любов до спорту.

Гості ж тим часом відвідали центральну районну лікарню, де їхнім гідом був головний лікар Микола Яновський. Тут вони ознайомилися з ходом проведення капітального ремонту четвертого поверху комунального закладу «Петрівська центральна районна лікарня», капітального ремонту фізіотерапевтичного відділення, для потреб якого придбано чимало обладнання, побували в відремонтованому фойє терапевтичного відділення, яке об лаштоване новими меблями та плазмовим телевізором.

Дмитро Шевчик відзначив високу якість ремонтних робіт, комфорт і затишок у відремонтованих приміщеннях, зауважив, що такими палатами, операційними та іншими кабінетами, рівнем їхнього оснащення медичним обладнанням могла б пишатися лікарня будь-якого міста. Звернув увагу і на «родзинку» - кабінет соле-терапії  для потреб пацієнтів з хворобами легень. Такі кабінети є далеко не в кожній лікарні.

В Петрівському НВО «ЗШ І – ІІІ ступенів – гімназія» гостей вітала директор навчального закладу Алла Вєтрова. Вона презентувала завершений проект – переможець конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії  «Майбутнє – спільна справа» «Від комфортних умов – до якісної освіти». Це капітально відремонтована класна кімната, оснащена новими меблями, телевізором, проектором, ноутбуком, іншим обладнанням. В такому класі, дійсно, гріх погано навчатися.

Наступним об’єктом була Іскрівська ЗШ І – ІІІ ступенів, де Іскрівський сільський голова Микола Платошин і директор школи Валерій Янишин ознайомили гостей з реконструйованим майданчиком для міні-футболу зі штучним покриттям, який, звичайно ж, стане гарною базою для занять спортом сільською молоддю. А ще один об’єкт, з яким ознайомилися гості – завершений проект – переможець конкурсу на кращий проект в рамках районної програми взаємодії «Майбутнє – спільна справа» «Благоустрій припаркової території в с. Іскрівка», прикрасив село, створив умови для відпочинку жителям села і гостям, яких в Іскрівці буває чимало.

Ознайомлення з об’єктами, як реконструйованими, так і новозбудованими, показало, що кошти спонсорів і громади району витрачаються ефективно, працюють на поліпшення соціальної інфраструктури.