З минулого, 2017 року Петрівщнину прославляють спортивні досягнення вихованців відділення стрільби кульової ДЮСШ «Олімп».

Семенко Дарія Леонідівна, вихованка ДЮСШ «Олімп», з 2012 року розпочала навчання у відділенні стрільби кульової. Першим тренером Дарії став Смілов Михайло Миколайович, котрий власне і створив дане відділення і розгледів таланти юної спортсменки. З самого початку наша вихованиця показала неабиякі здібності до кульової стрільби. Помітивши це, тренер розпочав більш активну підготовку Дарії. Але і її зацікавленість в данному виді спорту була великою. Вона добре освоїла зброю, іі складові, способи використання. Особисті сторонни характеру також були запорукою великого майбутнього спортсменки – дисциплінованість, відповідальність та високий інтелект – ось  що виділяло її.

Упродовж багатьох років Дарія була в призерах різних змагань місцевого рівня, а з 2017 року - не тільки обласного рівня, а і всеукраїнських змаганнях, чим і привернула увагу до себе з боку федерації стрільби Кіровоградської області. Через певний час, вона вже виступала в складі Збірної команди Кіровоградської області в індивідуальних та командних змаганнях. Та навіть маючи високу конкуренцію, Дарія показувала свій рівень і від змагань – до – змагань підвищувала свої показники. І ось восени 2017 року вона виконала норматив на кандидата в майстри спорту, котрий був присвоєний на початку 2018 року. Але дивлячись на її високу мотивованість і прагнення розвиватись, було зрозуміло, що вона на цьому не зупиниться. Навесні 2018 року, на змаганнях у місті Вінниця був виконаний норматив майстра спорту. Це досягнення не залишилось не поміченим, і старший тренер Кіровоградської області зі стрільби кульової висловив бажання що б Дарія, закінчивши школу,  виступала за м. Кропивницький та навчалась у цьому ж місті. Але її вибір зупинився на столиці України – м. Києві, де вона цього року вступила та навчається у Національному Університеті фізичного виховання і спорту. Зараз наша вихованиця входить до складу Національної збірної команд України зі стрільби кульової та виступає за Київську команду і навіть там є одінією із лідерів.

Можна було б завершувати розповідь про нашу вихованицю, але цей, 2018 рік для Дарії став найбільш результативним, і не сказати про наступне досягнення просто не можливо. На початку жовтня 2018 року вже колишня  вихованиця нашої спортивної школи, майстер спорту Семенко Дарія стала Чемпіонкою України, виборовши перше місце на Чемпіонаті України серед спортсменів 1998 р.н. з результатом 562 очка. Цей результат дав можливість вийти до фіналу, де нею був встановлений новий рекорд України серед юніорів з вправи ПП-3, фінал – 240,9 очків. До золота в індивідуальній першості додалось ще одне, в змішаних змаганнях з вправи ПП-50 із загальним результатом 750 очків.

Пишаємося нашою спортивною зірочкою!

Також додати хочеться, що Дарія й надалі буде мати підтримку з боку районної влади, безпосередньо голови районної державної адміністрації Завалія Сергія Володимировича та голови районної ради  Сакари Тамари Вікторівни.