В понеділок, 29 жовтня 2018 року, голова Петрівської РДА Сергій Завалій провів розширену нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств та окремих комунальних підприємств району.

На початку засідання Сергій Володимирович повідомив про кадрові зміни та представив загалу начальника Петрівського відділення Олександрійської ОДПІ ГУ ДФС у Кіровоградській області Наталію Пікінер. Очільник району привітав Наталію Олександрівну та побажав успіхів на новій посаді.

Основним питанням черги денної було питання проходження опалювального сезону 2018-2019 року. Сергій Володимирович надав слово начальнику відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Світлані Заєць, яка зазначила, що багатоквартирні житлові будинки району мають автономне газове опалення та індивідуальне на твердому паливі. Відповідно до  розпорядження голови обласної державної адміністрації від 27 вересня 2018 року № 698-р опалювальний сезон для індивідуального опалення житлових будинків розпочато з 01 жовтня 2018 року.

Прийняте розпорядження голови районної державної адміністрації від 01 жовтня 2018 року № 355-р «Про початок опалювального періоду 2018/2019 року».

Станом на 29 жовтня 2018 року по об’єктам  соціально-культурного призначення, які опалюються твердим паливом, електричною енергією, здійснюється опалення. По об’єктам, які опалюються природним газом розпочато розпломбування та здійснюється пуск газу.

Далі голова райдержадміністрації заслухав керівників галузей, які детально інформували про стан проходження опалювальногоо сезону та звітували про виконання ремонтних робіт на підвідомчих об’єктах в галузях охорони здоров’я, культури, освіти, соціального захисту і соціального забезпечення, фізкультури і спорту, житлово-комунального господарства, автомобільних доріг, обсяги їх фінансування та строки виконання.

Також на нараді обговорено низку інших питань, що пов’язані з призначенням субсидій для відшкодування коштів в оплаті за житлово – комунальні послуги жителям району та надходженням коштів до бюджетів усіх рівнів та інші питання.

Наприкінці наради голова райдержадміністрації Сергій Завалій доручив відділу Держгеокадастру надати інформацію про учасників АТО, які замовили підготовку документів на земельні ділянки у «Гео-кадастровому центрі» та підготувати нараду за участі керівника даного підприємства.