Під таким гаслом 02 листопада 2018 року в сесійній залі Петрівської районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Це свято тих людей, чия діяльність сповнена милосердя і тепла, чия праця не завжди помітна, але така потрібна, адже саме працівники цієї сфери вирішують соціальні проблеми населення, сприяють створенню належних, безпечних умов праці, надійному захисту від безробіття та бідності, піклуються про інвалідів, сиріт, одиноких і немічних, підтримують знедолених у старості й хворобі.

Тож, усміхнені й ошатні, напередодні свого професійного свята у залі зібралися представники служб, які працюють у соціальній сфері: управління соціального захисту населення РДА, Петрівського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Олександрійського об'єднаного УПФУ, територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району, центру зайнятості, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.

Зі словами вдячності до працівників соціальної сфери, які своєю компетентністю й милосердям надають підтримку й допомогу більшій частині населення Петрівського району, звернулися голова районної державної адміністрації Сергій Завалій та заступник голови районної ради Антоніна Іванова.

• Від вашого професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей залежить якість життя багатьох петрівчан, їхнє соціальне самопочуття, впевненість у завтрашньому дні. Допомога людям, які опинилися у важкій життєвій ситуації, завжди гідна поваги, – підкреслив Сергій Завалій. Ви вибрали для себе професію – дарувати людям добро і часто в пріоритетах у вас не особисті інтереси, а біль, труднощі й проблеми інших людей. Дякую вам за віддану працю і щиро бажаю, щоб завжди все вдавалося у вашому житті! Міцного здоров’я, сімейного благополуччя і мирного небо над нашою Україною – зазначив Сергій Завалій.

Вітаючи учасників зібрання Антоніна Іванова зауважила, що робота працівників соціальної сфери не легка, а зараз можливо стала ще більш складною. Більшість з присутніх займається цією нелегкою справою роки, а дехто навіть десятиліття – це говорить, що в нашому районі чуйні, щирі, добрі й терплячі люди. І сьогодні, дозвольте, подякувати вам за цю благодійну працю, якою ви допомагаєте іншим. Хочу побажати вам міцного здоров’я, спокою та миру і щоб ваша робота приносила тільки задоволення», - наголосила Антоніна Анатоліївна.

Приємно-щемкою хвилиною стало нагородження працівників соціальної сфери обласними та районними грамотами і подяками за високу професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю, відданість своїй справі.

Тепло привітала своїх колег з професійним святом і перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Панета. В своєму виступі зазначила: «Є багато на світі професій – поважних, гідних, модних. Одні вимагають таланту, інші – ерудиції, віртуозності, декотрі – сили духу, а ваша – великого людського серця та щирості душі. Хочу подякувати вам за щоденну копітку роботу, за те, що не втрачаєте доброти серця, щодня пропускаючи через нього чужий біль і страждання. Я бажаю душевного тепла для вас і ваших родин, тільки здоров’я, затишку й добра!» Тетяна Григорівна передала вітання й найкращі побажання від голови районної ради Тамари Сакари, яка не змогла бути присутньою на святі, та виконала приємну місію – вручила Подяки директору і соціальним працівникам територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Петрівського району та ветеранам соціальної сфери.

Виступили із привітаннями з нагоди свята і голова ради ветеранів України Олег Гіюк та начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Сибіра.

Чудове свято подарували працівникам соціальної сфери артисти районного Будинку культури. Учасникам заходу сподобались сценічні мініатюри, дотепні жарти у виконанні Антона Антипенка, Ольги Коваль, Андрія Кравченка, Ірини Реви, які в гумористичній формі відзначили роль керівників галузей соціальної сфери – Валентини Сибіри, Інни Лук’янової, Ольги Павлюк, Оксани Левік, Тетяни Нікульшиної, Оксани Стулій і Тетяни Панеті та вручили їм жартівливі подарунки. Гарний настрій сольними вокальними і інструментальними номерами створювали Олена Шарутенко, Леонід Старов, Галина Борисова, Леонід Яненко, Аліна Ткач та неперевершений гурт «НеФормат».

По завершенню урочистостей учасники святкувань сфотографувалися на згадку.